700+ İŞ ORTAĞI
6 HİZMET NOKTASI
4 LİDER KURULUŞ

Gül Ecza Deposu

14 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Gül Ecza Deposu, ithal ilaç deposu olarak Elazığ’da ilk dağıtım noktasını açarak temellerini atmıştır. Müşteri memnuniyeti, üstün hizmet anlayışı ve mükemmeliyetçilik odaklı tedarik zinciri yönetimi sayesinde gün geçtikçe artan iş ortaklarının sayısı ağırlıklı eczane olmak üzere 700 adedi bulmuştur.

Gül Ecza Deposu, yıllık yüzde 200 büyüme oranı ile Türkiye’de faaliyet gösteren 100’e yakın uluslararası ve yerli firmanın ilaçlarının satış ve dağıtımını yapmaktadır. Depomuz üç dağıtım noktası ile Türkiye’nin her noktasındaki eczane, özel hastane, klinik ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Sektörün ve firmamızın ihtiyaçlarına özel olarak yazılmış ERP sistemi, Uluslarası Finansal Raporlama Standarları’na uygun muhasebe ve finansal raporlama sürecine sahiptir.

Web Sitesine Git

Şekerlisoy Holding olarak, faaliyet gösterdiğimiz her sektörde kalıcı olmanın en az yeni atılımlar yapmak kadar önemli olduğuna inanmaktayız ve bunun için yolumuza hızla devam etmekteyiz! Gelecekteki tüm başarılarımızı ülkemize adamaktayız!

Faaliyet Alanları