4 HİZMET NOKTASI
%99 MİSAFİR MEMNUNİYETİ
750+ YATAK KAPASİTESİ

Turizm Grubu

Şekerlisoy Holding, turizm yatırımlarını faaliyet gösterdiği şehirlerde Athena markası adı altında toplamıştır.

Holding turizm yatırımlarına Mersin Sultankoyu bölgesinde konumlanmış, ulaşılabilir tatil deneyimi anlayışı ile inşa edilmiş, 75 yatak kapasiteli Truva Otel ile başlamıştır. Şekerlisoy Holding turizm sektörüne yatırımlarından ikinci yatırımı olan 10.000 m2 alan içerisinde konumlanan 524 yatak kapasiteli Athena Premium Hotels ile devam etmiştir. Mersin bölgesinde hızla büyümekte olan turizm sektörüne ikinci yatırımı olan Athena Hotel projesini dünyaca ünlü mimar ve tasırımcıların katkıları ile inşaa etmiştir. Athena Premium Hotels, kendine özel koyunda konumlanmış, 6 restaurant ve 9 konferans salonu ileoluşan beş yıldızlı bir komplekstir.

Athena Premium Hotels projesinin yanıbaşına konumlanmış ikinci bir beş yıldızlı kompleks olan Athena Premium projesinin inşaat temelleri 2019 yılında atılmıştır. 2021 yılında tamamlanması beklenen projenin kuzeydoğusunda Roma Su Kemeri, Güneyinde Sultan Koyu, Kuzeyinde antik Roma şehri kalıntıları ve kendine ait özel koyu bulunmaktadır. Tüm bu doğal ve tarihi güzellikler mimari tasarımımıza da ilham vermiştir.

Holding, evimiz evinizdir anlayışı ile planladığı yatırımları ve bu sektörde yüksek hizmet kalitesi hedefi ile kalıcı olma yolunda ilerlemektedir.

Turizm Yatırımları