Özel Doğu Anadolu Hastanesi


2008 Yılında kurulan ÖZEL DOĞU ANADOLU HASTANESİ, insan onuruna saygılı şefkatli, empati duyan ve yüksek beceri ile desteklenen sağlık hizmeti vermek için sağlıktaki yolculuğuna başladı.Kurumumuzun toplam kapalı alanı 4317 m2 olup oturma alanı 653 m2’dir

Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren hastanemizde: 34 tek kişilik oda, 4 acil servis, 2 ameliyathane, 7 Erişkin Yoğun Bakım Yatağı, 7 Yeni doğan Yoğun bakım küvezi olmak üzere toplam 48 yatak bulunmaktadır. Ayrıca hastanemizde misafirlerimiz için konforlu geniş lobiler ve her türlü yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını giderebileceği kafeteryası da mevcuttur. Özel Doğu Anadolu Hastanesinde; Anestezi ve Reanimasyon, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (dâhiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik tedavi, Üroloji, mikrobiyoloji, radyoloji dallarında hizmet verilmektedir.

Özel Doğu Anadolu Hastanesinde , HEPA Filtreli, pozitif basınçlı, modern cihazlarla donanımlı ameliyat salonu mevcut olup; Özel Doğu Anadolu Hastanesinde her türlü ameliyat profesyonelce yapılmaktadır. Genel yoğun bakım ve Yeni doğan yoğun bakım ünitelerimizde üstün bir yaklaşımla hizmet verilmektedir. Ayrıca her an doğuma hazır iki adet doğum salonumuzun yanında doğum yapacak hastalarımız için özenle tasarlanmış “doğum sancı salonumuz “ hazır olarak bulunmaktadır.

Özel Doğu Anadolu Hastanesi’nin acil servisinde 24 saat hizmet veren uzman doktorları, hemşireleri, diğer sağlık personelleri ve tam donanımlı ambulansları ile kesintisiz olarak, bir ekip anlayışı içinde yürütülen ve kısa zamanda ulaşılabilir olması esas tutulan bir hizmet anlayışı ile her zaman hazır bulunmaktadır.

Özel Özel Doğu Anadolu Hastanesi kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışmakta, Sektördeki son teknolojiyi tüm Doğu Anadolu bölgesinin hizmetine sunarak, profesyonel kadrosu ile sağlık sektörüne öncülük etmektedir. 

Web Sitesine Git