Gül Ecza Deposu


Esas amacı insan sağlığına değer katmak olan Gül Ecza Deposu’nun temelleri, bölgesel bir ithal ilaç deposu olarak 2006 yılında Elazığ’da atılmıştır. Sonrasında, Türkiye geneline yayılmayı amaçlamış ve sektörede koruduğu insan sağlığı odaklı bakış açısı , rekabetçi anlayışı, ve grup dinamizmi ile hızla yükselen bir ivme yakalanmıştır.

Bölgesel bir ithal ilaç deposu olmak üzere yola çıkan Gül Ecza Deposu şuan bir çok hastanenin, eczanenin, tüp bebek merkezininve tıp merkezinin tedarikçisi konumundadır. Gül Ecza Deposu’nun müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışı çerçevesinde gün geçtikçe artan iş ortaklarının sayısı bugün çoğunluğu eczane olmak üzere 1700’ün üzerindedir.

Gül Ecza Deposu, 2010 yılından itibaren ülkenin en büyük serum üreticilerinden Polifarma ile işbirliği yapmakta ve Doğu Anadolu bölgesinde Polifarma ürünlerinin dağıtım operasyonunu üstlenmektedir. Geniş hizmet ağı ve güçlü altyapısıyla sektörün lider oyuncularından birisi olan Gül Ecza Deposu, ülke çapında tüm iş ortaklarına daha iyi hizmet sunabimek için büyümeye devam etmektedir. Bugüne kadar bu yolda edindiği başarılarından kaynaklanan haklı gururunu tüm çalışanlarıyla paylaşarak, gelecek başarılarını da ülkemize adamaktadır.

Web Sitesine Git